ŽUPAN ZLATKO KOMADINA POSJETIO MUZEJ APOKSIOMENA
Nakon što je u travnju ove godine svečano otvoren Muzej Apoksiomena, danas je u pratnji gradonačelnika Garija Cappellija Muzej po prvi puta posjetio i primorsko goranski župan Zlatko Komadina. Naime, u sklopu posjete Lošinju na kojem je održana sjednica Turističkog …